Mazda
S.A.S.cz spol.s r.o. Mazda Ústí nad Orlicí

Ohodnoťte naše služby

Přiznám se, že moje cesta ke značce Mazda byla asi delší než je obvyklé, jelikož jsem navštívila téměř všechny značky, které nabízí SUV. Nicméně když jsem se poprvé projela v Mazdě CX-5, dostala mě svojí krásou, elegancí, designem a také svými jízdními vlastnostmi. Oslovila jsem několik prodejců, jak v ČR, tak i v zahraničí, ale nakonec zvítězila nejlepší nabídka od pana Doutnáče. Kromě toho mě velmi příjemně překvapil nejen svým profesionálním přístupem, ale také empatickým, lidským, milým chováním, což se dnes již moc nevidí. Jeho kolegové jsou taky velmi mílí a vstřícní. Jsem opravdu ráda, že jsem se rozhodla pro tento autosalon, který můžu vřele doporučit! Díky němu jsem si totiž splnila jeden ze svých snů a nyní jsem hrdou majitelkou nádherné nové Mazdy CX-5. Ještě jednou Vám za vše děkuji a přeji Vám mnoho stejně spokojených zákazníků! Martina Bendová
              
Můžu jenom doporučit.Především profesionální a vstřícný přístup pana Doutnáče.Naprosta spokojenost.Diky ním máme krásnou novou Mazdu.
              
Výborné služby celého kolektivu. Děkuji
              
Rozhodně mohu tento autosalon všem jenom doporučit. Zejména děkuji panu Doutnáčovi za jeho ochotu, přístup, profesionalitu a cenné rady při koupi nového vozu Mazda. Z autosalonu jsem odjela nejenom s těmi nejlepšími pocity, ale i se splněným snem. 


              
Doporučuji tento autosalon všem, konkrétně pana Doutnáče. Velká ochota, preciznost, příjemný prodejci.Tento autosalon vvýborně komunikuje se zákazníkem.
              
Při výběru vozu jsem oslovil několik prodejců - tým kolem pana Doutnáče jasně zvítězil v přístupu a nakonec i v nabídce. Dostal jsem přesně takový servis jaký bych očekával při koupi nového vozu. Děkuji. Hejduk, HK
              
Exkluzivní přístup celého týmu od zadání poptávky až po odjezd s vozem + kompletní služby,díky.
              

S.A.S. cz spol. s r.o. Mazda Ústí nad Orlicí

V Lukách 1418
56201 Ústí nad Orlicí
IČO: 64790959

Prodej
  +420 773 466 205
E-mail: mazdaprodej@sasauto.cz

Servis
  465 525 234
E-mail: mazdaservis@sasauto.cz

PRODEJ


Tel:773 466 205

Tel:465 521 207

SERVIS


Tel:465 525 234

Tel:465 525 234